اگهی

چالش دوستانه

چالش دوستانه

با سلام خدمت تمامی کاربران محترم سایت کلش آف کلنز دات آی آر

بعد از معرفی بخش جدید بازی به نام چالش دوستانه (Friendly Challenge)، امروز (جمعه ۹۵/۲/۳۱) توضیحات نکمیلی درباره این بخش جدید داد که در ادامه میتوانید توضیحات کامل را مطالعه فرمایید. (تمامی توضیحات و تغییرات درباره بخش چالش دوستانه در این پست قرار خواهد گرفت.)


توضیحات پیشین درباره چالش دوستانه:

چالش دوستانه این فرصت را به هم کلنی ها میده تا به هم دیگر اتک بدهند، برای تمرین، رقابت، یا فقط لذت بردن. چالش های دوستانه نامحدود هستند و خرجی ندارند و نیرو، اسپل، نیروهای کلن کسل، اسپل و تله ها رو مصرف نمیکنند. همچنین قهرمانان شما آسیبی نخواهند دید. بعلاوه شما منابع، ترافی یا جایزه دیگری در صورت برد، بدست نمی آورید.

بقیه در ادامه مطلب

آپدیتی-بزرگ-چالش


درخواست کردن چالش دوستانه:

برای دعوت کردن هم کلنی خود برای اتک به دهکده تان، به دنبال دکمه جدید “Challenge” در بالای قسمت چت کلن بگردید. شما میتوانید از چیدمان فعال خود یا از چیدمان های ذخیره شده دیگرتان (شامل چیدمان های کلن وار هم میشود) برای چالش استفاده کنید. در ادامه یک متن دلخواه وارد کنید (یا میتوانید متنی نفرستید تا از متن پیش فرض استفاده شود) و به راحتی درخواست خودتان را به چت کلن بفرستید تا قابل مشاهده برای هم کلن های شما باشد. به همین راحتی!

هر موقع که ارسال شد، هم کدام از هم کلنی هایتان میتوانند چالش را بپذیرند و به چیدمان انتخابی شما اتک بزنند. نگران نباشید، آنها نمیتوانند منافع یا ترافی شما را بدزدند. هر نیرویی که در کلن کسل شما وقتی که درخواست چالش را دادید، قرار داشته باشد، به عنوان نیروهای مدافع عمل می کنند. اما نگران نباشید آنها را هم از دست نخواهید داد.


پذیرفتن چالش دوستانه:

وقتی که شما یک چالش دوستانه را میپذیرید، با نیروهای فعلی تان به دهکده هم کلنی تان اتک میزنید. هر چیزی که در اتک مصرف کنید، بعد از اتمام اتک به شما بازخواهد گشت، پس عقب نکشید!

بازپخش (ریپلی) و نتایج اتک شما در کلن چت در دسترس قرار خواهد گرفت. البته اگر هم کلنی های شما نمیتوانند تا پایان اتک صبر کنند، میتوانند آن را به صورت زنده تماشا کنند.


هدف سوپرسل از اضافه کردن چالش دوستانه اینطور به نظر میاد که میخواد بعد از قطع کردن دسترسی پلیرها به ایکس مود و آیمود (که برای اتک های تستی استفاده میشد)، راهی مجاز برای تمرین و تست ایجاد کند تا بتواند پلیرها را راضی نگه دارد. نه تنها کسانی که از مود استفاده میکردند، بلکه همه پلیرها و البته علاوه بر تمرین و تست، کلن ها میتوانند رقابت ها و تورمومنت هایی ایجاد کنند و در کنار هم از بازی کردن لذت ببرند.


توضیحات تکمیلی:

سوپرسل بعد از مشاهده پیشنهادات و انتقادات پلیرها درباره چالش دوستانه تصمیم به وضع دو محدودیت کرد:

  • محدودیت جایگزینی چیدمان: چیدمان هایی که تغییر داده می شوند تا ۲۴ ساعت امکان دسترسی آنها برای استفاده به عنوان چیدمان دفاعی در چالش دوستانه، فعال نمی باشد. البته به شرطی که تون هال ۹ به بالا باشید. در تون هال های ۸ و پایین تر چنین محدودیتی موجود نمی باشد.
  • تغییرات روز آمادگی وار: بعد از آپدیت می ۲۰۱۶ دیگر نمیتوانید چیدمان وار حریف خود را در روز آمادگی وار (۲۳ ساعت اول بعد از مشخص شدن حریف) مشاهده کنید. در عوض، بعد از زدن گزینه scout چیدمان اصلی حریف که برای فارمینگ استفاده می کند به نمایش در خواهد آمد. بعد از شروع روز حمله، شما میتوانید چیدمان وار را مشاهده کنید.

هدف سوپرسل از ایجاد این دو محدودیت، لو نرفتن چیدمان وار میباشد. همچنین با این کار دیگر نمیتوانید در چالش های دوستانه با چیدمانی همانند چیدمان وار حریف خود تمرین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید