همه چی در مورد مانور خبری چند روز قبل اپدیت هالووین

توسط hackplus
می 8, 2017
0 دقیقه خواندن
همه چی در مورد مانور خبری چند روز قبل اپدیت هالووین

از چند روز قبل از ريليز آپديت بعضی ها  اومدن مثلاً از ارتباطات محرمانه و فوق محرمانشون استفاده كردن و بحث ورود قايق و كشتى و اينجور چيزا رو كه مشابه آن در بوم بيچ هست رو همراه با لول هاى جديد براى تعدادى از ديفنس ها به كلش عنوان كردن و آپديت اومد هنوز يه عده دنبال كشتى ميگردن و از ما سوال میکنن که کشتی کی میاد.

بوم بیچ

بوم بیچ

 موضوع ورود قايقِ مشابه در بوم بيچ به كلش رو شخصى با اسم اسپنسر بصورت اختصاصى براى همگان با يه سرى اطلاعات تكميلى منتشر كرد كه براى فهميدنشون نيازى به ارتباطات محرمانه نيست.

خلاصه متن خبر و اطلاعات درز شده به شرح زير هست. نكتش اينجاست كه اين اطلاعات درز شده همگى خام و قابل تغيير هستن (معتبر نیستن) ولى بعضى از دوستان با قاطعيت اسرار داشتن كه تو آپديت هالويين شاهده ورود چيز هايى جديدى هستيم

image

متن خبر

بقیه در ادامه مطلب

چيف اسپنسر: اضافه شدن كد جديد به بخش كد نويسى بازى كه مربوط به حضوره شئ جديد در بيس ها ميباشد. اين شئ يك قايق ميباشد كه احتمالاً به عنوان “شيپ يارد/شيپ وْرِك” به بيس ها اضافه خواهد شد. اين قايق در تاون چهار آزاد خواهد شد و در ابتدا بصورت تخريب شدست كه با پرداخت مبلغ پنجاه هزار گلد بازسازى و آماده استفاده ميشود. اين قايق توسط پلير به آب هاى آزاد فرستاده شده و پس از گذشت چند ساعت تا چند روز با مقدارى از منابع (گلد، الكسير، دارك الكسير و يا حتى جم) به بيس باز خواهد گشت. تمامى اطلاعات درز شده از بخش توسعه دهندگان ميباشد و قابل تغيير هست. زمان ارائه اين ويژگى به بازى نا معلوم ميباشد.

حالا عکس کشتی یک عکس اینستایی هست که با فتوشاپ درست شده است.

چون معلوم بود و واقعا خنده دار بود که در این اپدیت به بازی بیاد ما پوشش ندادیم

بخش دوم خبر از “چيف اسپنسر” كه هفته پيش منتشر شد و دكور هالويينش درست در اومد.

image

ورود مجسمه باربارين كنيگ به بازى (تاريخ عرضه اپدیت قرمز)

هيرو هاى قرمز:
امكان تغيير رنگ هيرو ها در طولِ كمپينِ “رد”. سوپرسل هر ساله براى حمايت از افراد مبتلا به بيمارى ايدز در كمپين “رِد” از كمپانى اپل شركت ميكنه. اين حمايت از طريق اضافه شدن پك هاى مرتبط با كمپين و ارسال درآمده حاصل از فروش اين پك ها به سازمان هاى مبارز با ايدز انجام ميشود. خريداران اين پك ها هر ساله با نمادى موقت از بقيه افراد متمايز ميشوند. اضافه شدن پرچم قرمز رنگ به تاون رو سال هاى قبل داشتيم. تغيير رنگ هيرو ها بصورت موقت احتمالاً نماد امسال خواهد بود

  • ورود اير ديفنس لول نه (عرضه شد)
  • ورود اير سوييپر لول هفت (تاريخ عرضه نا معلوم)
  • دكور براى هالويين دو هزارو شانزده (عرضه شده)

امیدواریم کامل در جریان قرار گرفته باشید و دنبال قایق داخل بازی نباشید

دیدگاهتان را بنویسید