نرم افزار اندروید

دانلود بهترین برنامه های هک بازی در اندروید

هک و تقلب در بازی اندروید

هک و تقلب در بازی اندروید بد است اما در مورد بازی مدتی است که این روند در حال پیشرفت است. با برخی هک ها می توانید قوی تر از دیگران شوید. می‌توانید نحوه عملکرد بازی‌ها را در دستگاه‌های Android سفارشی کنید. در واقع می توانید از حالت ها و برنامه هایی استفاده کنید که به شما کمک می کند در هر بازی امتیاز بیشتری کسب کنید و به راحتی به سطح خود برسید. علاوه بر این، می توانید یک بازی پولی را به صورت رایگان بر روی گوشی هوشمند اندرویدی خود نصب کنید.
قبل از ورود به لیست برنامه ها، اجازه دهید جزئیات بازی های قابل هک و غیره را به شما ارائه دهیم. دو نوع بازی وجود دارد. در مرحله اول بازی هایی توسط کاربر که تمام اطلاعات بازی را روی دستگاه همراه شما ذخیره می کند. بازی ها به راحتی توسط مشتری هک می شوند و به همین دلیل می توانید به راحتی آنها را پیدا کنید. دوم، بازی های سمت سرور که از سرورهای آنلاین اختصاصی برای ذخیره اطلاعات بازی و بازیکنان به صورت رمزگذاری شده استفاده می کنند. با این حال، بازی های روی سرور را نمی توان به راحتی هک کرد زیرا رمزگذاری زیادی دارند.

Xmodgames

برنامه های هک بازی اندروید

خب دیگه بریم سراغ معرفی بهترین برنامه های هک بازی اندروید به همراه دانلود بهترین برنامه های هک بازی در اندروید :

Xmodgames

Xmodgames یکی از بهترین ها در لیست برنامه های هک بازی است که به شما این امکان را می دهد تا با اجازه ابرکاربر، بازی های مود را بر روی گوشی هوشمند اندرویدی روت شده خود انجام دهید. این بهترین برنامه هک برای دستگاه های روت شده است. از بسیاری از بازی های محبوب مانند کلش آف کلنز، پوکمون گو، ماین کرافت، کلش رویال و غیره پشتیبانی می کند.

هنگامی که Xmodgames را راه اندازی می کنید، لیستی از بازی هایی را خواهید دید که حالت دانلود دارند. Xmodgames به بازیکنان این امکان را می دهد که وصله های مد را برای همه بازی های پشتیبانی شده اعمال کنند. پس از استفاده از پچ، می توانید بازی را هک کنید.

یکی از بهترین ویژگی هایی که در مورد Xmodgames دوست داریم، رابط کاربری آن است. زمانی که بازی را انجام می‌دهید به‌عنوان پوشش ظاهر می‌شود. به شما این امکان را می دهد که Lua Scripts (ربات ها) را برای یک بازی اسلات مبتنی بر هوش مصنوعی برای حمله، جمع آوری جوایز و موارد دیگر اجرا کنید.

جهت دانلود کلیک کنید

HackerBot

برنامه ها و بازی های اصلاح شده یکی از بهترین راه ها برای تقلب و دسترسی به ویژگی های برتر بازی و باز کردن قفل آیتم ها به صورت رایگان هستند. اما در بیشتر موارد می توانید به طور ناخواسته بدافزار و سایر فایل های جعلی را دانلود کنید.

HackerBot این مشکل را با ارائه یک پلتفرم مرورگر به شما برای یافتن برنامه‌ها و بازی‌های اندروید تغییر یافته بر اساس منابع معتبر، قابل اعتماد و امن حل می‌کند. این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان، از دستگاه شما در برابر ویروس ها و بدافزارها نیز محافظت می کند.

این برنامه ای است که به عنوان نوعی موتور تقلب برای اندروید عمل می کند که در آن می توانیم آموزش ها و آموزش های کامل و دقیق را پیدا کنیم تا از تمام کنسول های موبایل، رایانه و بازی های ویدیویی خود حداکثر استفاده را ببریم. این برنامه با بهترین هک ها، کلاهبرداری ها، نکات و ترفندها، مهم نیست که در چه پلتفرمی بازی می کنید، ارائه می شود.

این نرم افزار دارای دو موتور جستجو به نام های FreeFinder و ProFinder می باشد. FreeFinder دسترسی به همه را می دهد، در حالی که ProFinder رایگان است، اما از شما می خواهد که برای ترفندهای برتر و مجوز پولی ثبت نام کنید.

جهت دانلود کلیک کنید

Cheat Engine

Cheat Engine قطعا یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای هک بازی های اندروید است. این اساساً یک نرم افزار کلاهبرداری رایانه ای بود که بعداً به عنوان یک برنامه متن باز در اندروید ظاهر شد. می توانید آن را به صورت رایگان در گوشی هوشمند خود دانلود کنید.

می توانید از برنامه Cheat Engine برای سفارشی کردن هر ویژگی بازی در چند ثانیه استفاده کنید. شما می توانید هر تغییری را در بازی ایجاد کنید، از جمله سلاح های جدید، اضافه کردن شخصیت های جدید، دیوارهای نامرئی و غیره. با این حال، وقتی صحبت از هک بازی‌ها در دستگاه‌های اندرویدی به میان می‌آید، Cheat Engine برای اندروید قطعا در راس همه برنامه‌های دیگر قرار دارد.

برخی از ویژگی های اصلی Cheat Engine این است که می توانید بازی های خود را با ایجاد چیت های خود تغییر دهید. به حافظه بازی خود دسترسی داشته باشید. ممکن است ابزارهای مدیریتی Direct3D و OpenGL داشته باشید. برای یافتن کلاهبرداران آماده استفاده به برنامه وب وارد شوید. در نهایت می توان با برنامه های معمولی مشکلات را حل کرد.

 جهت دانلود کلیک کنید

SB Game Hacker

SB Game Hacker

SB Game Hacker یک تغییر دهنده بازی اندروید است. معرفی و استفاده از آن بسیار دشوار است. دانلود سریع APK با استفاده از دانلود کننده همه کاره این به شما کمک می کند سکه ها و جم های بیشتری برای بهبود بازی در یک بازی خاص دریافت کنید.

SB Game Hacker برنامه ای است که می تواند بازی های زیادی را در کنار هم اجرا کند. این برنامه باید همزمان با باز بودن بازی باز باشد. این به بازیکنان اجازه می دهد تا مقادیر درون بازی مانند نقاط حمله برای سلاح های خاص، ساعت زمان در بازی ها و سرعت شخصیت را تغییر دهند.

جهت دانلود کلیک کنید

 Creehack

این ابزار فقط برای کاربران اندروید در دسترس است. سایر ابزارهای هک به اندازه Creehack موثر نیستند. در برخی ابزارهای دیگر، برای دانلود چنین ابزارهایی باید صفحات نظرسنجی را مرور کنید. با این حال، بسیاری از مردم هنگام پر کردن این نظرسنجی ها بسیار ناراحت می شوند زیرا نمی دانند کجا باید این جزئیات را پر کنند.

Creehack به شما امکان می دهد بدون از دست دادن پول خرید کنید. هیچ محدودیتی برای افرادی که می توانند با استفاده از این ابزار به منابع دسترسی داشته باشند وجود ندارد. با این حال، برای فعال کردن این، باید برنامه را دانلود کرده و در پس‌زمینه اجرا کنید. هنگامی که بازی را اجرا می کنید، این ابزار با بازی همگام می شود تا بتوانید انرژی ای را خریداری کنید که هزینه زیادی دارد. به طور خلاصه، این بدان معناست که با کمک Creehack می توان زندگی، سکه، سطوح و جواهرات را به صورت رایگان خریداری کرد.

جهت دانلود کلیک کنید

 GameGaurdian

GameGaurdian یکی از بهترین اصلاح کننده های بازی است که تا به حال با آن روبرو شده ایم. در بهترین حالت اجازه اصلاح یا هک را می دهد. ما آن را بهترین گزینه برای برنامه Cheat Engine که قبلا در این مقاله ذکر شد، در نظر می گیریم. چندین آیتم مانند هک سریع، جستجوی مقادیر ناشناخته و مقادیر رمزگذاری شده، رابط کاربری عالی و موارد دیگر را ارائه می دهد.

تا اینجای کار در بین اپلیکیشن های هک بازی های اندرویدی برجسته بوده است. علاوه بر این که بسیار مفید است، آنچه را که از یک اسکنر احترام مناسب می خواهید ارائه می دهد. برنامه هک به اندروید ۲٫۳٫۳ یا بالاتر نیاز دارد.