برک برای آپدیت می ۲۰۱۶

توسط hackplus
مارس 10, 2017
1 دقیقه خواندن

آپدیت, آپدیت جدید, آپدیت کلش, آپدیت کلش آف کلنز, آپدیت کلش اف کلنز, آموزش clash of clans, آموزش کلش اف کلنز, اسپل تکثیر, اسپل جدید, اسپل جدید اکسیری, اسپل جدید در کلش, اسپل جدید کلش آف کلنز, اسپل کلن, اسپل کُلُن در کلش آف کلنز, بازی از دسترس خارج شد!!, بالون لول ۷, بیبی دراگون, بیبی دراگون در کلش اف کلنز, چالش دوستانه, چالش دوستانه در کلش آف کلنز, چهارمین دارک اسپل, چیدمان زمین, چیدمان زمین clash of clans, دارک اسپل جدید, رقابت دوستانه, رقابت دوستانه در کلش آف کلنز, فرندلی چلنج, کلش آف کلنز, کلش اف کلنز, کلش اف کلنز ایران, کلش اف کلنز دات آی آر, کلش ایران, کلن وار, کنون لول ۱۴, لاوا هاند لول ۴, ماینر, ماینر در کلش آف کلنز, مرجع clash of clans, مرجع فارسی کلش اف کلنز, مرجع کلش اف کلنز, نیروی جدید باراکس, نیروی جدید باراکس کلش آف کلنز, نیروی جدید کلش آف کلنز, هک بازی کلش اف کلنز

رونمایی از نیروی جدید دیگر!

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت کلش آف کلنز دات آی آر

اینطور که به نظر میرسد، سوپرسل دیشب پیش نمایش دیگری درباره نیروی جدید دیگر، رونمایی کرده است. اگر یادتان باشد قبلا هم به تغییر ظاهر باراکس در پست های قبل اشاره کرده بودبم. سوپرسل قبل از این پیش نمایش بیبی دراگون را رونمایی کرد اما این پایان کار نبود. در پست های قبل گفتیم که ابزار بالای باراکس شبیه ابزار نیروی کلش رویال به نام ماینر (Miner) میباشد. در ادامه با ما همراه شوید.

بقیه درادامه مطلب

نیروی جدید دیگری که در آپدیت بعدی عرضه خواهد شد، ماینر نام دارد. دوستانی که کلش رویال بازی می کنند با این شخصیت آشنا هستند. قبلا هم در پست های پیشین توضیحاتی درباره این شخصیت داده ایم.

 

شیوه اتک ماینر با بقیه نیروهای کلش آف کلنز تفاوت دارد زیرا از زیرزمین حرکت می کند. او با تونل زدن به جایی که برای او مشخص کرده اید حمله می کند و به همه ساختمان ها قابلیت حمله کردن داد. در طول زمانی که زیرزمین می باشد ساختمان های دفاعی توانایی حمله به آن را ندارند. فقط ایگل آرتیلری کار هدف گیری را روی ماینر شروع می کند که تا وقتی سر از خاک در آورد به او حمله کند. همچنین تله ها هیچ تاثیری روی ماینر ندارند تا وقتی که زیرزمین باشد. با اینکه این نیرو میتواند زیرزمین حرکت کند، اما شما نمیتوانید آن را روی ناحیه قرمز دهکده حریف رها کنید. اما اسپل ها، تا وقتی که ماینر در شعاع پوشش دهی اسپل ها باشد، چه زیر زمین چه روی زمین، اسپل تاثیر خود را روی ماینر می گذارد. توجه کنید که این نیرو میتواند از دیوار ها هم عبور کند.

چگونگی رساندن خود به هدف توسط ماینر در تصویر بالا قابل نمایش است.

بریم سراغ جزییات این نیرو:

  • در تون هال ۱۰ در دسترس است.
  • ۵ فضا اشغال می کند.
  • ۴ سطح دارد.
  • برای آزاد کردن باید باراکس خود را به سطح ۱۲ ارتقا دهید.

کاربرد ماینر:

ماینر همیشه نزدیک ترین سازه را هدف میگیرد و بعد به زیرزمین میرود و خود را به هدف میرساند. بعد از اینکه هدفش را نابود کرد دوباره زیرزمین میرود تا خود را به هدف بعدی برساند.

به این ترتیب این شخصیت بسیار خاص می شود. میتوانید آن را با والکری و هاگ مخلوط کنید و در اتک هایتان استفاده کنید.

با اومدن ماینر و بیبی دراگون خواهیم دید که چندین استراتژی جدید به بازی اضافه خواهد شد. با این وجود کلش آف کلنز یک بازی با ۱۰ تا استراتژی باقی نخواهد ماند و مانند بازی کلش رویال، استراتژی های زیادی پیدا می کند.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، انوشکا در انجمن رسمی سوپرسل اعلام کرد که این پیش نمایش، آخرین پیش نمایش آپدیت می باشد. اما هنوز از زمان عرضه آپدیت مطمئن نیست و گفته که به زودی آپدیت عرضه خواهد شد. یعنی فردا یا پس فردا یا اگر خیلی خوش شانس باشیم همین امروز باید منتظر آمدن آپدیت می ۲۰۱۶ باشیم. البته تغییرات فعلی که تا الان اعلام شده و ما منتشر کردیم، امکان تغییر بیشتر هنگام عرضه آپدیت را دارد. یعنی باید برای دانستن تغییرات نهایی بازی تا روز آپدیت صبر کنیم.

در آخر ممنون از اینکه همراه ما بودید. سعی می کنیم آپدیت جدید را بعد از انتشار برای دانلود (نسخه اندروید) در سایت قرار دهیم و پوشش کاملی از تغییرات نهایی بازی در آپدیت می ۲۰۱۶ داشته باشیم. پس منتظر باشید و ما را به دوستانتان معرفی می کنید. کانال رسمی ما را هم فراموش نکنید و همین حالا به ما بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی با سرعت بیشتر با خبر شوید:

 

دیدگاهتان را بنویسید