بدوگیم ، ترکیب سه سایت : خانه تکانی نوروزی ایران کلش،کلش رویال و Bodogame – ایران کلش بروزترین مرجع کلش اف کلنز و کلش رویال

توسط hackplus
مارس 17, 2017
1 دقیقه خواندن
  • بدوگیم ، ترکیب سه سایت : خانه تکانی نوروزی ایران کلش،کلش رویال و Bodogame – ایران کلش بروزترین مرجع کلش اف کلنز و کلش رویال

سایت ایران کلش در حال تغییرات و تحولات اساسی میباشد!! حال و پس از گذشت سه سال از تاسیس سایت ، تیم مدیریت ایران کلش قصد دارد تا تحولی اساسی در سیستم کاری خود ایجاد نماید و همانطور که طی هفته های اخیر اعلام کرده بودیم ، درحال تدارک سوپرایزهای بسیاری برای ایام نوروزی هستیم ؛ بنابراین در این مطلب قصد داریم تا گوشه ای از این تغییرات را به شما معرفی نماییم.

ترکیب سه سایت بزرگ کلشی!!

بقیه در ادامه مطلب

در بخش های دو بازی کلش اف کلنز و کلش رویال تقریباً هر آنچه که هر بازیکنی نیاز داشته باشد وجود دارد ، در نتیجه این بخش تقریباً به حد اشباع رسیده است، البته نه آنکه مطلبی در این زمینه قابل تولید نیست ولی شاید روند انتشار مطالب به سرعت قبل نرسد!

بدوگیم ، ترکیب سه سایت : خانه تکانی نوروزی ایران کلش،کلش رویال و Bodogame - ایران کلش بروزترین مرجع کلش اف کلنز و کلش رویال

به همین دلیل برای شروع کار در نظر داریم سه سایت BodoGame.com +  iranclash.com + Clashroyale.ir  را با یکدیگر ادغام نماییم.
در واقع سه موضوع کلش اف کلنز، کلش رویال و تورنومنت ها با یکدیگر ادغام خواهد شد تا کاربران بتوانند به تمامی آموزش ها و اخبار این سه بخش در قالب یک سایت جامع دسترسی داشته باشند!

البته لازم به ذکر است که این سه موضوع در سه بخش کاملا مجزا و جدا از هم دریک سایت قابل دسترس خواهد بود و مطالب هر بخش هیچ تداخلی با بخش دیگر ایجاد نخواهد نمود!!

به همین منظور در راستای تبدیل ایرانکلش به مرجعی برای بازی های اندروید و کلشی در نظر داریم تا نام دامنه سایت ایرانکلش را به بدوگیم (Bodogame.com) تغییر دهیم تا کاربران بتوانند بیش از پیش از قابلیت های سایت بهره مند شوند!

تورنومنت های رایگان ، هدیه نوروزی بدوگیم به کاربران

نوروز امسال با سایت بدوگیم هیجان انگیز تر خواهد بود. سایت بدوگیم در نظر دارد تا به مناسبت تغییرات جدید سایت و همچنین ایام نوروزی ، با برگزاری تورنومنت های رایگان بازی های کلش و کلش رویال همراه با جوایز بزرگ ، نوروز امسال را بیش از پیش هیجان انگیز سازد.

بدوگیم ، ترکیب سه سایت : خانه تکانی نوروزی ایران کلش،کلش رویال و Bodogame - ایران کلش بروزترین مرجع کلش اف کلنز و کلش رویال

بدوگیم ، مرجعی برای دانلود بازی های اندرویدی!

کمی صبر کنید ؛ موارد گفته شده تنها بخش کوچکی از برنامه های ما برای آینده این سایت میباشد. در آینده ای بسیار نزدیک دیگر نیازی به جستوجو برای بازی های اندرویدی نخواهید داشت!!

تیم مدیریتی سایت قصد دارد تا با ایجاد تغییراتی گسترده ، بدوگیم را به بزرگترین مرجع دانلود بازی اندرویدی تبدیل کرده تا کاربران از صرف وقت برای جستوجوی بازی مورد نظر خود در فضای مجازی بی نیاز گردند!!

بدوگیم ، ترکیب سه سایت : خانه تکانی نوروزی ایران کلش،کلش رویال و Bodogame - ایران کلش بروزترین مرجع کلش اف کلنز و کلش رویال

پیش نمایش قابلیت های سایت جدید!!

 * رونمایی از اپلیکشن اندرویدی سایت بدوگیم :

آیا به دنبال بازی اندرویدی خاصی هستید؟ اپلیکیشن بدوگیم در خدمت شماست !!

با ایجاد تغییرات در سایت و تغییر نام آن به بدوگیم ، اپلیکین مخصوص سایت نیز رونمایی خواهد شد که امکانات فوق العاده آن مطمعنا شما را شگفت زده خواهد نمود که در میان آنها میتوان به دسترسی کلیه ی اخبار بازی ها بر اساس دسته بندی، مپ های بروز بازی ها ، نمایش تورنومنت های در حال برگزاری و همچنین جستوجو در بازی های اندرویدی نام برد که تنها گوشه ای از قابلیت های آن است!!

*  تغییر در قالب سایت برای دسترسی بهتر به بازی ها :

مطمعنا سایتی مرجع برای تمامی بازی های اندرویدی به خصوص بازی های کلشی نیاز به قالبی بسیار گسترده خواهد داشت که بتواند بخوبی از عهده تقسیم بندی بخش های مختلف بازی و همچنین ایجاد سهولت در کار بر آید!!

به همین منظور ، تیم سایت درحال کار بر روی قالبی بی نظیر برای جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران است که بزودی از آن رونمایی خواهد شد!!

بدوگیم ، ترکیب سه سایت : خانه تکانی نوروزی ایران کلش،کلش رویال و Bodogame - ایران کلش بروزترین مرجع کلش اف کلنز و کلش رویال

 

دیدگاهتان را بنویسید