اختلال در سرورهای سوپرسل و گوگل پلی

توسط hackplus
مارس 26, 2017
1 دقیقه خواندن

از ساعات آغازین صبح دیروز شاهد اعتراضاتی از سراسر دنیا مبنی بر عدم ورود به بازی و یا عدم سوییچ بین اکانت های بازی در فروم سوپرسل و همچنین دیگر سایت ها ازجمله ایرانکلش بودیم که ناشی از اختلالات سرورهای های سوپرسل بود و ساعاتی پس از آن با بریکی کوتاه در بازی ، سوپرسل سعی در حل این مشکل نمود که ظاهرا تاکنون ناموفق بوده است!!

اختلال سرورهای سوپرسل ، علت ورود ناموفق به بازی!!

صبح روز گذشته بسیاری از کاربران سراسر دنیا در ورود به بازی خود با مشکلاتی مواجه بودند و حتی در مواردی موفق به ورود نیز نمی شدند ؛ اما ساعاتی پس از آن سوپرسل با انتشار اطلاعیه ای رسمی در توییتر خود از اختلال در یکی از سرورهای خود خبر داد و علت ورود ناموفق برخی از بازیکنان را نیز به همین دلیل دانست!!

که البته تنها ساعتی پس از آن با به بریک رفتن بازی ، سوپرسل بصورت رسمی اعلام نمود که این مشکل در سرورها رفع شده و هم اکنون کاربران میتوانند بدون مشکل به بازی خود ادامه دهند!!

مشکل عدم سوییچ بین اکانت های کلش اف کلنز!!

همزمان با این اختلال ، گوگل پلی و اپ استور نیز دچار مشکل شدند و عده ی بسیار زیادی از کاربران در سوییچ اکانت های خود با مشکل مواجه شدند!!

از همان ساعات اولیه بروز این مشکل ، سوپرسل توپ را در زمین دو مارکت بزرگ گوگل پلی و اپ استور انداخت و اذعان داشت که مشکل عدم سوییچ اکانت های بازی مربوط به اختلالات سروهای های این دو مارکت میباشد و نه سرورهای کلش اف کلنز!!

 بقیه در ادامه مطلب

این درحالی است که گوگل تاکنون اطلاعیه ای رسمی در اینباره منتشر ننموده و تنها در برخی موارد کاربران با پیغام وارد کردن دوباره رمز جیمیل خود برای ورود به آن مواجه شدندکه هنوز از چند و چون این ماجرا نیز اطلاعاتی در دسترس نیست!!

اما نکته ی بسیار جالب اینجاست که حتی پس از گذشت دو روز از این ماجرا ، سوپرسل همچنان بر عدم وجود مشکل در سروهایش پافشاری میکند و از کاربران خواسته تا با ثبت نظر درگوگل پلی ، آنها را از این مشکل باخبر سازند!!

هشدار بسیار جدی ، خطر حذف همیشگی اکانت ها!!

با بریک روز گذشته کلش انتظار میرفت تا تمامی مشکلات در اینباره رفع شود اما ظاهرا این مشکل تا به این لحظه نه تنها رفع نشده بلکه منجر به رخدادهای بدتری نیز شده است!!

براساس برسی های تیم ایرانکلش ، این مشکل مربوط به عدم هماهنگی بین سرورهای سوپرسل و گوگل پلی و اپ استور میباشد که منجر به عدم تطابق داده ها و اختلال در بارگذاری آنها شده است و بطور دقیق نیز مشخص نیست که مشکل از کدام یک از طرفین این ماجراست!!

اما نکته ی بسیار مهم در این ماجرا ، احتمال بسیار زیاد حذف و از بین رفتن همیشگی اکانت ها میباشد!!

بر اساس گزارش برخی کاربران ، زمانی که سعی در سوییچ اکانت خود داشته اند ، دیگر موفق به بازگشت به اکانت اصلی خود نشده اند!!

گرچه به احتمال زیاد سوپرسل قادر به بازگردانی برخی اکانت های از دست رفته خواهد بود اما در این میان امکان حذف همیشگی نیز وجود خواهد داشت ؛ بنابراین تا اطلاع ثانوی از هرگونه تلاش برای سوییچ بین اکانت های خود برای هرگونه فعالیتی ( اتک وار ، دونیت و…) اکیدا خودداری فرمایید و برای اطلاع از آخرین اطلاعیه های سایت در مورد وضعیت اختلالات سرورهای سوپرسل ، در کانال تلگرامی ما عضو شوید!!

راه حل موقتی رفع مشکل سوییچ بین اکانت!!

گرچه تا به این لحظه هیچ راه حل قطعی برای این مشکل اعلام نشده ، اما به گفته برخی کاربران با فعال کردن گزینه Sign to game Automatically در بخش تنظیمات گوگل پلی گیم ، میتوان این مشکل را رفع نمود!!

لطفا به یاد داشته باشید که سایت ایرانکلش به هیچ وجه اقدام برای سوییچ بین اکانت ها را در موقعیت فعلی توصیه نمیکند و رخداد هرگونه مشکلی در اکانت به گردن شخص کاربر میباشد!!

دیدگاهتان را بنویسید