آموزش استراتژی BabyLoon کلش اف کلنز

توسط hackplus
در اگهی
ژانویه 31, 2017
1 دقیقه خواندن

غارت با بچه اژدها و بالن (BabyLoon) یک تکنیک جدید حمله برای فارمینگ است در مقایسه با استراتژی حمله چاقوی گوبلین که قبلا به شرح آن پرداخته بودیم ، بسیار موثرتر است و قوی تر است.استراتژی BabyLoon را می توانید در لیگ های بالا نیز بکار ببرید و اکسیرسیاه را غارت کنید ، این استراتژی را می توانید بدون استفاده از قهرمانان تان هم که اگر در حال آپگرید باشند ، استفاده نمایید. توصیه ما استفاده از این استراتژی در کاپ های بالا است که می توانید هم غارت کنید و هم کاپ هایتان را حفظ کنید و ریسک نکنید.برای آشنایی با این استراتژی حمله ، به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

*استراتژی BabyLoon چگونه کار می کند ؟

در این استراتژی با تعدادی بالن و Baby Dragon که از یک روش ساده پیروی می کند ، کار می کند.

*چه سطح تاون هال برای این استراتژی مناسب است ؟

تاون هال ۹ تا تاون هال ۱۱

*هدف اصلی این استراتژی چیست؟

در درجه اول اکسیرسیاه هدف می باشد ، اما در حمله هایمان می توانیم طلا هم بدست آورد.

مزایای استراتژی BabyLoon

+هزینه اکسیرسیاه ندارد.

+میزان موفقیت و کسب یک تا دو ستاره حتمی است.

+قابل استفاده در برابر اکثر مپ ها (استراتژی های دیگر باید شرایط حمله نقشه فراهم باشد و جستجو را زیاد می کند.)

+سود بالا حتی بدون استفاده از قهرمانان.

معایب استراتژی BabyLoon

– اکسیر بنفش زیادی مصرف می کند.

قدم به قدم آموزش استراتژی BabyLoon

در ابتدا توضیح ساده ایی در مورد این استراتژی خواهیم داشت که دارای ۳ مرحله برای اجرای آن است.

۱٫Zap-Quake بر روی ایردیفنس.

۲٫ارسال Lava Hound از کلن کسل خود بر روی ایردیفنس دیگر.

۳٫ارسال تمام Baby Dragon و تمام بالن ها.

۴٫زدن طلسم خشم.

همانطور که دیدید بسیار ساده است وبعد از تمام این کارها که ۲ دقیقه از ۳ دقیقه حمله را فقط باید تماشا کنید و کار سختی ندارید که انجام دهید.اشتباه در این استراتژی کمتر بوجود می آید و همچنین نیروهای داخل کلن دشمن برای این استراتژی زیاد مهم نیست و چون هر چی از آن بیرون بیاید با Baby Dragon به خوبی نابود خواهد شد همانند حمله با دراگون ها که خالی کردن کلن دشمن زیاد در اولویت نمی باشد.ایجاد نیروهای قیفی شکل هم زیاد مهم نخواهد بود و پیاده کردن و استقرار نیروها به ترتیب برایمان اهمیت خواهد داشت.

♦ ۱۰ بالن

♦ ۱۹ عدد Baby Dragon

♦ ۲ طلسم رعد و برق و ۱ طلسم زلزله

♦ ۲-۳ طلسم خشم

♦ ۱ Lava Hound در کلن کسل

استفاده از طلسم سرعت هم البته موثر است ولی برای صرفه جویی در دارک اکسیر از طلسم خشم استفاده می کنیم که برای بالون ها نیز مناسب تر است.

قدم اول : مراقب ایردیفنس های دشمن باشید!

در ابتدا باید ایردیفنس های دشمن را نابود کرد تا کار حمله آسان شود.یکی از ایردیفنس ها را با ۲ طلسم رعدوبرق و۱ زلزله نابود می کنیم و دیگری را توسط لاواهوند مشغول و سرگرم می کنیم، سعی کنید ۲ تا از نزدیکترین ایردیفنس ها به منبع اکسیر سیاه را انتخاب کنید. مانند تصویر زیر :

قدم دوم :پیاده کردن Baby Dragons و بالن ها

به بخش اصلی این استراتژی خوش آمدید! حالا شما باید Baby Dragons و بالن ها را پیاده کنید،نیازی به دقت در پیاده کردن آنها نیست! فقط دست خود را بصورت خطی روی صفحه بکشید و نیروها را پیاده کنید. بهتر است این نیروها را در نزدیکی همان ایردیفنس آزاد رها کنید که تا نیروهایمان که در ابتدای کار زیاد هستند ، سریع آنرا از بین ببرند.

باید در همین نقطه از ارسال سرنوشت ساز قهرمان Grand Warden را در حالت هوایی قرار داده و در همین نقطه پیاده کنید.

بله تمام شد و این همان استراتژی ساده است!

فقط باید در نزدیکی مرکز دهکده دشمن طلسم خشم را بزنید و صد در صد از این استراتژی ۲ یا ۳ ستاره خواهید گرفت.

پاکسازی توسط قهرمانان

اگر شما بربر شاه و ملکه کماندار را دارید ، کالکتورها و دریل های اکسیر سیاه را شروع به نابود کردن کنید که لوت های آنها را هم نیز کسب کنید. همچنین اگر تاون هال حریف از بین نرفته است می توانید از قهرمانان برای نابودی و کسب یک ستاره آن استفاده کنید چون بالن ها و بچه دراگون ها معمولا بیشتر سراغ ساختمان های دفاعی می روند و ممکن است نتوانند تاون هال را بزنند!

معمولا بچه دراگون ها و بالن ها می توانند ۵۵%-۷۰% از دهکده ها را از بین ببرند و اگر شما قهرمانان خود را برای حمله بعدی نیاز ندارید و قصد دارید که جایزه بیشتر لیگ را بگیرید ، قهرمانان را تا آخر از آنها استفاده کنید و اگر شما ستاره را کسب کردید و می خواهید برای حمله بعدی ارتش خود را آماده کنید ، پس قهرمانان خود را حفظ کنید و برای حمله بعدی سالم نگه دارید.

دانلود فیلم

نتیجه گیری

این استراتژی از استراتزی چاقوی گوبلین بهتر است ، شما می توانید با این استراتژی ، به اکثر مپ ها حمله کنید و جستجوی زیاد لازم نیست و ریسک جایزه کم لیگ را هم ندارد. اگر شما در لیگ های بالا هستید و کاپ برایتان مهم است ، این چیزها که گفتیم اهمیت دارد و در غیر اینصورت لازم به رعایت این مسائل نیست.

دیدگاهتان را بنویسید