خرید سرور مجازی | فاما سرور

توسط hackplus
در اگهی
مارس 23, 2020
1 دقیقه خواندن

خرید سرور مجازی

برای این کار در ابتدا باید بدانیم که سرور مجازی چیست؟

وی پی اس یا سرور مجازی، یک اصطلاح در حوزه هاستینگ است، سرور مجازی در حقیقت یک ماشین مجازی است که امکان نصب نرم افزار های سیستمی مثل سی پنل، ویندوز را در اختیار مدیر هاست قرار می دهد و می توان در این ماشین مجازی سیستم عامل نصب کرده و ابزار های مختلف امنیتی را در این بستر استفاده کرد، امکان دسترسی به منابع و مدیریت منابع در سرور مجازی امکان پذیر است شما در یک سرور مجازی می توانید چندین هاست ایجاد کرده و آنها را به سایت های مختلف اختصاص دهید.

خرید سرور مجازی با کیفیت

برای خرید سرور مجازی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

دانستن منابع مورد نیاز برای سرور مجازی و سایت هایی که در آن سرور راه اندازی خواهد شد ما را یک گام به سمت خرید سرور مجازی مناسب پیش می برد برای اینکار براساس کدهای برنامه نویسی سایت تان و تعداد افرادی آنلاین می توانید مشخصات مورد نیاز را در اختیار شرکت های ارائه دهنده سرور مجازی قرار دهید تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد کنند.

 

همواره میتوانید برای خرید vps یا سرور مجازی ایران و یا سرور اختصاصی ایران روی لینک ها کلیک کنید.

معرفی شرکت فاما سرور

یکی از شرکت های فعال در حوزه خرید سرور و خدمات هاستینگ شرکت فاما سرور است، این شرکت با محصولاتی همچون سرور مجازی ایران، سرور اختصاصی ایران، سرور مجازی قدرتمند، سرور مجازی آلمان پرسرعت، سرور مجازی آمریکا ارائه خدمت می نماید برای اطلاعات بیشتر و خرید سرور مجازی مورد نظرتان می توانید با کارشناسان شرکت فاما سرور در ارتباط باشید.   آدرس اینترنتی شرکت فاما سرور http://famaserver.com می باشد.

خرید خدمات اسپانسری اینستاگرام

فاما سرور در کنار خدمات سرور مجازی خدمات دیجیتال مارکتینگ نیز ارائه می نماید، حتما شما هم در اینستاگرامتان دیده اید که گاهی اوقات پست هایی تبلیغاتی در اینستاگرام ارائه می شود که در بخشی از پست کلمه sponsor  نوشته شده است، شما با پرداخت هزینه ای به اینستاگرام می توانید پست تان را بصورت تبلیغ در اینستاگرام ارائه نمایید فاما سرور خدمات اسپانسری اینستاگرام را هم همچون خدمات دیگر در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس اینترنتی سایت فاما سرور مراجعه نمایید یا با شماره تماس ۰۲۱۶۵۵۳۴۱۳۰ در ارتباط باشید.